آغاز ثبت نام وام ازدواج فرزندان بازنشستگان کشوری از 10 اردیبهشت

آغاز ثبت نام وام ازدواج فرزندان بازنشستگان کشوری از 10 اردیبهشت

آغاز ثبت نام وام ازدواج فرزندان بازنشستگان کشوری از 10 اردیبهشت
ثبت نام برای پرداخت ۱۰۰۰ فقره وام ۲۰ میلیون تومانی ازدواج فرزندان بازنشستگان از روز سه شنبه 10 اردیبهشت ماه آغاز خواهد شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشور، در پی اعلام مدیر عامل صندوق بازنشستگی در خصوص پرداخت ۱۰۰۰ وام ۲۰ میلیون تومانی ازدواج به فرزندان بازنشستگان کشوری، در روز میلاد حضرت ولیعصر (عج)؛ به اطلاع می رساند:

با تلاش صورت گرفته از سوی همکاران صندوق بازنشستگی کشور، ضمن کاهش درصد کارمزد این وام از ۹ درصد به 8 درصد، ثبت نام این وام از «روز سه شنبه 10 اردیبهشت 1398 راس ساعت ۱۲ ظهر» در سایت صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی www.cspf.ir آغاز خواهد شد.

به گفته مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری، اولویت این وام با بازنشستگانی است که کمترین میزان حقوق را دریافت می‌نمایند. همچنین منابع این وام از محل صرفه‌جویی در هزینه‌های جاری صندوق تامین شده است.

این وام با مدت بازپرداخت ۶۰ ماه (پنج سال) و کارمزد 8 درصد با مبلغ نهایی اقساط ماهیانه به میزان 4 میلیون ریال خواهد بود.

همچنین جهت ثبت نام وام، بارگذاری ۴ ‌صفحه اول عقدنامه مربوط به سال ۱۳۹۷ و تصویر تمامی صفحات شناسنامه و کارت ملی بازنشسته و فرزند (شامل زوج و زوجه) در سامانه ثبت نام اینترنتی وام، مورد نیاز است.


شایان ذکر است منابع این وام از محل صرفه‌جویی در هزینه‌های جاری صندوق تامین شده و اولویت دریافت این وام با بازنشستگانی است که کمترین میزان دریافتی حقوق را دارند.

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۳:۰۰
تعداد بازدید : ۴۷

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید